Menu

0533 702 21 21

0531 731 47 47

ALARM SİSTEMLERİ

ANASAYFAALARM SİSTEMLERİ
ANASAYFAALARM SİSTEMLERİ
Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm sistemi kurulduğunda hareket detektörü veya manyetik kontaktan algılama gerçekleştiği anda alarm oluşur. Abone aranır, alarmın sebebi, müdahale istenip istenmediği sorulur, onaya göre emniyet, itfaiye, ambulans yönlendirilir.

Ev ve işyerlerinde giriş noktalarında (kapı, pencere vb.) bulunan algılayıcılar sayesinde algılanan hareketin panele alarm olarak iletilmesi ve sesli uyarı vermesine dayanır. Kayzer Hırsız Alarm Sistemleri olarak en basit hali ile  panel, bir tuş takımı, bir siren ve bir sensörden oluşuyor. İhtiyaç veya isteğe bağlı olarak sensör sayısı ile artırılabiliyor,mobil kontrol sağlanabiliyor, kablosuz olarak kurulum yapılabiliyor ve alarm haberalma merkezine bağlanabiliyor.

Manyetik kontaklar sayesinde kapı ve pencerelerde açık yada kapalı bilgisi, PIR dedektörler ile de ortamda meydana gelen hareketler panele iletilir. Aynı zamanda gaz algılama, su basması, duman dedektörleri sayesinde yangın algılama gibi fonksiyonlarda kullanılabilir. Acil durumlarda panik butonu ile direkt olarak ambulans yada itfaiye yönlendirilmesi yapılabilir.

Sistem dedektörler vasıtasıyla algılama yaptığında harici ve dahili sirenler sesli uyarı vermeye başlar. Aynı anda önceden belirlenen kişiler telefonla aranır yada sms gönderilir. Eğer sistem bir kamera sistemi ile entegre olarak kurulmuşsa, alarm anının video görüntüsü cep telefonunuza yada mail adresinize postalanır. Pencerenin açılması, cam kırılması, ortam sıcaklığının değişmesi, su basması vb. gibi durumların teyidi açısından önemlidir.

Alarm sistemleri kablolu yada kablosuz olarak kurulabilir. Sistem telefon hattı üzerinden haberleşebileceği gibi, GSM modülü ile 3G üzerinden ya da direkt internet hattı üzerinden de haberleşebilir.

Alarm sisteminin yalnızca uyarmasını değil, gerekli kişilere ulaşarak korumasını sağlamak isterseniz paneliniz internet üzerinden veya sabit hat üzerinden haber alma merkezine bağlamanız gereklidir. Bu şekilde, ilgili durumlarda evinize derhal polis, itfaiye, ambulans gibi yetkili kişiler yönlendirilecektir. Bu sistemin kullanıcıya sunduğu kolaylıklardan biri de algılayıcıları bölgelere ayrılarak hangi alarm uyarısının evin veya iş yerinin hangi kısmından geldiğini anlayabilmenizi mümkün kılmasıdır. Ayrıca yan yana birden fazla ofisiniz varsa alarm panelinizi ortak kullanabilirsiniz; bu da sistemin size sunduğu ekonomik kolaylıklardan biridir. Bunun için ikinci ofisinize yalnızca bir adet tuş takımı almanız yeterli olur.


Desi Midline Alarm Sistemi

Desi Midline Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, Desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standartlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş alarm modelidir.

Uygun Fiyatlı Kablosuz Ev Alarm Sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Midline Ws Alarm Sistemi Ev ve Küçük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kablosuz alarm sistemidir.

Desi Midline alarm sistemi kablosuz ekipmanları ile güvenlik altına almak istediğiniz alanları 8 adet rf kablosuz dedektör, kablosuz kapı kontağı, kablosuz duman dedektörü tanıtabilir. Paket içerinde bir adet kablosuz kapı kontağı mevcuttur. Midline alarm sisteminin ana merkezi ünitesine 220v elektrik bağlantısı yaparak, düz bir zemine 4 adet vida ile montajı yapılır ardından kutu içeriğine çıkan kablosuz manyetik kontağı kapı veya pencerelerinize uygulayarak hemen kullanıma hazır hale gelir. Evinize bir matkap yarımı ile kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

DESİ ALARM - MİDLİNE WS - EV & OFİS ALARMI

Kendiniz kolayca monte edebileceğiniz ABS gövde, Kopyalanamayan uzaktan kumanda, Kablosuz sensör haberleşme altyapısı, Elektrik kesilmelerine karşı dâhili Akü, Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB), Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), 8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme, 6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme, Kumanda ile panik alarmı verebilme.

Ev Alarm, İşyeri Alarm, Ofis Alarm, Alarm Sistemleri.

DESİ ALARM - MİDLİNE WS - EV & OFİS ALARMI KUTU İÇERİĞİ
1 Adet Merkezi ABS gövde tümü birleşik siren
1 Adet 12V Akü
1 Adet RF Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
1 Adet RF Kablosuz Pır Hareket Dedektörü
2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu

Kablosuz Akıllı Alarm Seti Özellikleri

Kablolu Zone Sayısı 8
Kablosuz Zone Sayısı 32
Tuş Takımı Sayısı 8
Kullanıcı Sayısı 20
Uzaktan Kumanda Sayısı 40 ( opsiyonel )
Telefon ile Uzaktan Kurma Evet , Mobil app

diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat