Menu

0533 702 21 21

0531 731 47 47

KAMERA SİSTEMLERİ

ANASAYFAKAMERA SİSTEMLERİ
ANASAYFAKAMERA SİSTEMLERİ
Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Analog Kamera Sistemleri

Okul, mobese, fabrika, resmi kurumlar gibi yerlerde kullanılan HD kalitesinde görüntü kaydeden kapalı devre kamera sistemleri.

Çoğunlukla kapalı devre izlenen fakat istenildiğinde internet üzerinden de izlenebilen CCTV kamera sistemleridir. Kayzer Güvenlik olarak bu kamera sistemlerini mobese, kamu kurumları, okul ve hastane gibi sürekli izlenilen kapalı sistemler olarak kuruyoruz. Aynı şekilde işyerleri, fabrikalar, siteler, plazalar gibi mekanlara da internet üzerinden izlenebilecek şekilde kuruyoruz. Müşterilerimizin analog kamera sistemini seçmelerinin en önemli nedeni fiyatıdır. Çözünürlüğü IP kameralarla yarışabilen HD sistemleride olmasına rağmen IP kameralar kadar net görüntü sağlamazlar. DELTA Güvenlik olarak sizlere bu sistemin yanında tam destek hizmetinide sunuyoruz. Ücretsiz keşiften kurulum sonrası teknik desteğe kadar her aşamada Kayzer Güvenlik Sistemlerinin tecrübeli ekibi yanınızdadır.

 

1000 TL den başlayan fiyatlarla


Kredi Kartına 9 taksit imkanı
İP KAMERA

1080p 4K Kalitesinde heryerden izlenebilen ultra hd kamera sistemleri.

4K çözünürlüğü çoğunlukla dijital filmlerde ve bilgisayar grafiklerinde kullanılan bir çözünürlük formatıdır. Bu kalitede kamera sistemleri günümüzde en çok kullanılan sistemlerdir. DELTA Güvenlik olarak sizlere bu sistemin yanında tam destek hizmetinide sunuyoruz. Ücretsiz keşiften kurulum sonrası teknik desteğe kadar her aşamada DELTA Güvenlik Sistemlerinin tecrübeli ekibi yanınızdadır.

Sistem Yükseltme

Kayzer firmasından satın aldığınız mevcut bir analog kamera sisteminiz varsa eski sisteminizi iade alıp yeni sisteminizi indirimli olarak kuruyoruz. Aynı şekilde DELTA'dan daha önce satın aldığınız ip kamera sisteminde kanal sayısı yetersiz geliyorsa kayıt cihazınızıda iade alıp yeni kayıt cihazınızı indirimli olarak sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Projelendirme

DELTA firması kamera kayıt sisteminizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve en yüksek verimi alabilmeniz için ortamınızda önceden ücretsiz keşif yapar ve kamera noktaları, açıları, sistem kabini yeri vs. hakkında size tavsiye ve önerilerde bulunarak ücretsiz bir proje çıkartır.

Teknik Destek

DELTA tarafından satın almış olduğunuz kamera kayıt sistemleri ve ürünleri diğer tüm ürün ve hizmetlerimizde olduğu gibi 2 yıl boyunca garantilidir. Eğer kameralarınızdan biri arızalanırsa servisten dönene kadar yerine emanet cihaz kurulumu firmamız tarafından ücretsiz sağlanacaktır.

 

 

diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat